Anker Eufy | Robot Vacuum Floor Cleaning Solution, Compatible with E28
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T290SA10
- Saadavus: 5
-
25€
Anker Eufy | Robot Vacuum Floor Cleaning Solution, Compatible with E28
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 111 mm |
| Gross height (mm) | 265.00 mm |
| Gross weight | 1.85 kg |
| Gross width (mm) | 51.00 mm |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 540 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1082.40 g |
| Plastic (No PET) | 270.60 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | Robot Vacuum Floor Cleaning Solution, Compatible with E28 |
| Tare weight (kg) | 1.35 kg |
| Ühilduvad tooted | Compatible with eufy Robot Vacuum Omni E28. |
| Volume (m3) | 0.001500165 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


